YENİ HABERLER

22  Şubat

‘’FARK YARATANLAR’’ PROGRAMI’NIN KONUKLARI KARDEŞ ŞEHİR İDSTEİN’DEN

Şile’nin Radyosu Bizim FM Şile, Tümay İmamoğlu'nun Hazırlayıp Sunduğu Fark Yatanlar Programında, Bugün Almanya İdstein Kardeş Kasabasından konuklarını ağırlıyor.

13  Şubat

ATILAY ERGE İLE ‘’ŞİLE’DEN’’ ŞİİRLER PROGRAMININ KONUĞU UZMAN PSİKOLOG İREM YILMAZER

Şileli Şair Atılay Erge ile ‘’Şile’den Şiirler’’ Programının bugünkü konuğu Uzman Psikolog İrem Yılmazer.

7  Şubat

ŞİLE’NİN MADALYALI SPORCULARI TANJU ALTINAY’LA ‘’KULVAR’’ PROGRAMININ KONUKLARI

Şile’nin  radyosu Bizim FM’de Tanju Altınay’ın hazırlayıp sunduğu ‘’KULVAR’’ programının bugünkü konukları, 26 Ocak - 05 Şubat 2019 tarihleri arasında Antalya'da yapılan Türkiye Wushu Kung-Fu Şampiyonasından Madalyalar ile dönen  İlçemiz sporcuları Ahmet Baydil, Nazlı Tunalı, Gökçe Sarı, Berfin Kök, Yıldız Bayan Aslı Hilal Lalik, Nurperi  Çaylak ve antrenörleri  Mehmet Yabancı.

19  Ocak

TANER TAMER’LE ‘’CAN CANA’’ BU HAFTA YA ÖZEL CUMARTESİ PROGRAMI İLE BİZİM FM’DE

Bizim FM’de yayınlanan Taner Tamer'le ‘’Can Cana’’ Programı Bu hafta Cumartesi’ye özel 59. Canlı Yayın programında Türk Musikisine Genç Yaşta Gönül vermiş, değerli bir dost ve Koro Şefi, Ses sanatçısı, Fırat Avcı ve Saz Sanatçıları, Keman Virtüozü Mehmet Erkoç, Udi Bestekar Engin Peker, Bendir Üstadı Meral Erkoç ile birbirinden güzel eserleri seslendiriyorlar.

18  Ocak

TÜMAY İMAMOĞLU İLE ‘’FARK YARATANLAR’’’IN KONUĞU YERYÜZÜ PAZARI ÜRETİCİSİ ELİF BATAK

Tümay İmamoğlu 'nun Hazırlayıp Sunduğu ‘'Fark Yaratanlar’' Programımızın Bugün Çok Değerli Konuğu Yeryüzü Pazarı Üreticisi Elif BATAK.

4  Ocak

‘’FARK YARATANLAR’’ YİNE FARKLI YİNE DOPDOLU

Tümay İmamoğlu'nun Hazırlayıp Sunduğu 'FARK YARATANLAR' Programının  değerli konuğu  Çizgi Film Yaratıcısı ,Müzisyen Bestekar Serhat Albamya.

3  Ocak

TANJU ALTINAY’LA ‘’KULVAR PROGRAMI’’NIN KONUKLARI, MERT YENİHAYAT VE FATİH BACAK

Şile Gençlik ve Spor Müdürü Tanju Altınay’ın hazırlayıp sunmuş olduğu ‘’KULVAR PROGRAMI’’ bu gün saat 16:00’da Bizim FM Şile Radyomuzda Şile’nin yetenekli genç müzisyenlerini konuk ediyor.

2  Ocak

ATILAY ERGE İLE ‘’ŞİLE’DEN ŞİİRLER’’ PROGRAMI’NIN BU GÜNKÜ KONUĞU NUR GENÇ

Şile’den  Şiirler Programında bu gün Atılay Erge’nin değerli konuğu Şile Musiki Derneği ve Karma Solistler topluluğu korosunda korist ve Şiir denemeleri olan Nur Genç.

27  Aralık

TANJU ALTINAY’LA ‘’KULVAR’’ PROGRAMI’NIN KONUĞU SERHAT PEKEL.

Tanju Altınay'ın Hazırlayıp Sunduğu 'KULVAR' Programının Çok Değerli Konuğu Şile 75.Yıl Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni ve müzisyen Serhat Pekel.

21  Aralık

UZMAN FİZYOTERAPİST YUSUF SAİTOĞULLARI, TÜMAY İMAMOĞLU İLE ‘’FARK YARATANLAR’’ DA

Tümay İmamoğlu 'nun Hazırlayıp Sunduğu 'Fark Yaratanlar' Programının bugün Çok Değerli Konuğu Uzman Fizyoterapist  Yusuf Saitoğulları.

RADYOMUZDAN HABERLER

 
Güncel haberler, duyurular ve yenilikler

Bizim FM Şile olarak yaptığımız yeniliklerden dinleyicilerimizin de haberdar olması için burayı aktif kullanıyoruz. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

BİZDEN HABERLER