YENİ HABERLER

19  Ocak

TANER TAMER’LE ‘’CAN CANA’’ BU HAFTA YA ÖZEL CUMARTESİ PROGRAMI İLE BİZİM FM’DE

Bizim FM’de yayınlanan Taner Tamer'le ‘’Can Cana’’ Programı Bu hafta Cumartesi’ye özel 59. Canlı Yayın programında Türk Musikisine Genç Yaşta Gönül vermiş, değerli bir dost ve Koro Şefi, Ses sanatçısı, Fırat Avcı ve Saz Sanatçıları, Keman Virtüozü Mehmet Erkoç, Udi Bestekar Engin Peker, Bendir Üstadı Meral Erkoç ile birbirinden güzel eserleri seslendiriyorlar.

18  Ocak

TÜMAY İMAMOĞLU İLE ‘’FARK YARATANLAR’’’IN KONUĞU YERYÜZÜ PAZARI ÜRETİCİSİ ELİF BATAK

Tümay İmamoğlu 'nun Hazırlayıp Sunduğu ‘'Fark Yaratanlar’' Programımızın Bugün Çok Değerli Konuğu Yeryüzü Pazarı Üreticisi Elif BATAK.

4  Ocak

‘’FARK YARATANLAR’’ YİNE FARKLI YİNE DOPDOLU

Tümay İmamoğlu'nun Hazırlayıp Sunduğu 'FARK YARATANLAR' Programının  değerli konuğu  Çizgi Film Yaratıcısı ,Müzisyen Bestekar Serhat Albamya.

3  Ocak

TANJU ALTINAY’LA ‘’KULVAR PROGRAMI’’NIN KONUKLARI, MERT YENİHAYAT VE FATİH BACAK

Şile Gençlik ve Spor Müdürü Tanju Altınay’ın hazırlayıp sunmuş olduğu ‘’KULVAR PROGRAMI’’ bu gün saat 16:00’da Bizim FM Şile Radyomuzda Şile’nin yetenekli genç müzisyenlerini konuk ediyor.

2  Ocak

ATILAY ERGE İLE ‘’ŞİLE’DEN ŞİİRLER’’ PROGRAMI’NIN BU GÜNKÜ KONUĞU NUR GENÇ

Şile’den  Şiirler Programında bu gün Atılay Erge’nin değerli konuğu Şile Musiki Derneği ve Karma Solistler topluluğu korosunda korist ve Şiir denemeleri olan Nur Genç.

27  Aralık

TANJU ALTINAY’LA ‘’KULVAR’’ PROGRAMI’NIN KONUĞU SERHAT PEKEL.

Tanju Altınay'ın Hazırlayıp Sunduğu 'KULVAR' Programının Çok Değerli Konuğu Şile 75.Yıl Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni ve müzisyen Serhat Pekel.

21  Aralık

UZMAN FİZYOTERAPİST YUSUF SAİTOĞULLARI, TÜMAY İMAMOĞLU İLE ‘’FARK YARATANLAR’’ DA

Tümay İmamoğlu 'nun Hazırlayıp Sunduğu 'Fark Yaratanlar' Programının bugün Çok Değerli Konuğu Uzman Fizyoterapist  Yusuf Saitoğulları.

20  Aralık

TANJU ALTINAY’LA‘KULVAR’ PROGRAMININ KONUĞU FOTOĞRAF SANATÇISI KEMAL GEDİK

Tanju Altınay'ın Hazırlayıp Sunduğu 'KULVAR' Programının Bugün Çok Değerli Konuğu Şile Spor Kulübü Eski Futbolcularından ve Fotoğraf Sanatçısı Kemal Gedik.

18  Aralık

BİZİM FM’DE TANER TAMER’LE ‘’CAN CANA’’

Değerli Saz Sanatçıları, Keman Virtüozü  Mehmet Erkoç, Udi Bestekar Engin Peker, Kanun Mehmet Yalçın, Bendir Üstadı ve Solist Meral Erkoç, Şile’nin Radyosu Bizim FM’de canlı yayında dinleyicilerine keyifli müzik dolu saatler yaşatmaya devam ediyorlar.

13  Aralık

TANJU ALTINAY’LA ‘’KULVAR PROGRAMI’’ 15:00’DA ŞİLE’NİN RADYOSU BİZİM FM ‘DE

Tanju Altınay'ın Hazırlayıp Sunduğu 'KULVAR' Programı’nın Bugün Çok Değerli Konukları Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bülent KÜÇÜK ile Beykoz Okul Sporları İlçe Temsilcisi  İbrahim KUMRAL.

RADYOMUZDAN HABERLER

 
Güncel haberler, duyurular ve yenilikler

Bizim FM Şile olarak yaptığımız yeniliklerden dinleyicilerimizin de haberdar olması için burayı aktif kullanıyoruz. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

BİZDEN HABERLER